Serdecznie zapraszamy to zapoznania się ze szczegółami naszej wyjątkowej oferty asortymentowej. Chillery wody w obiegu zamkniętym to urządzenia, które cieszą się rosnącą z roku na rok popularnością. Są również traktowane w kategoriach ciekawej alternatywy dla konwencjonalnych instalacji freonowych. Taki stan rzeczy wynika nie tylko z uwarunkowań praktycznych i ekonomicznych, lecz także ekologicznych. Z technicznego punktu widzenia – nowoczesne chillery ogólnego zastosowania służą do odprowadzania ciepła z cieczy. Na szeroką skalę wykorzystuje się je wszędzie tam, gdzie istnieje konieczność utrzymania precyzyjnych procesów technologicznych wymagających konkretnych parametrów powietrza. Zasada działania jest w tym przypadku dość prosta. Woda lodowa powstaje właśnie w chillerze, czyli w schładzaczu.

Następnie zostaje przekazana do urządzenia końcowego, którym najczęściej jest wentylatorowy wymiennik ciepła. Schłodzona ciecz w parowniku trafia później do konkretnych chłodnic – wykorzystując do tego system pomp dystrybucyjnych. Parametrami, które bezpośrednio decydują o tym, z jak dobrym urządzeniem ma się do czynienia, są oczywiście jego wydajność i bezawaryjność. Korzystając z oferty opracowanej przez naszych najlepszych specjalistów, zyskują Państwo nie tylko gwarancję najwyższej jakości produktów, ale także kompleksowy wymiar obsługi. Zadbaliśmy przede wszystkim o różnorodny asortyment, dzięki czemu nasi klienci mogą bez trudu znaleźć produkt idealnie dostosowany do indywidualnych potrzeb. W razie wątpliwości co do tego, jaki chiller ogólnego zastosowania wybrać, zachęcamy do kontaktu z doświadczonymi doradcami handlowymi, którzy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania techniczne i pomogą wybrać optymalną opcję.

 

 

Chillery wody w obiegu zamkniętym – cena

 

Podczas pracy bardzo często spotykamy się z pytaniem dotyczącym tego, ile kosztuje chiller wody w obiegu zamkniętym? Niestety trudno pokusić się tutaj o jednoznaczną odpowiedź, ponieważ wszystko uzależnione jest przede wszystkim od specyfikacji urządzenia. Podstawowe modele o wydajności chłodzenia wynoszącej od 0,81 do 2,33 kW – można nabyć już w przedziale cenowym 2900-5400 zł. Jeśli natomiast chodzi o jednostki zapewniające wydajność na poziomie ponad 30 kW, to trzeba liczyć się z wydatkami sięgającymi ponad 38 000 zł – a więc z poważną inwestycją. Jak zatem wyraźnie widać rozbieżność cenowa jest bardzo duża. Dlatego też kluczem do sukcesu staje się w tym przypadku umiejętne dobranie mocy urządzenia do indywidualnych potrzeb.

Jako że nie jest to zadanie łatwe, zachęcamy do konsultacji z naszymi fachowcami, którzy pomogą wybrać najlepszą z dostępnych opcji. Chillery ogólnego zastosowania nie kryją przed nami żadnych tajemnic. Zapewniamy obsługę kompleksową, która obejmuje nie tylko sprzedaż poszczególnych produktów, ale również przygotowanie szczegółowej wyceny, transport oraz montaż. Jesteśmy przekonani, że przygotowana przez nas oferta asortymentowa spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców.